Domek Jezozwierza Bez kategorii Domek Jeżozwierza – Przedszkole Artystyczno-Naukowe z Językiem Angielskim!

Domek Jeżozwierza – Przedszkole Artystyczno-Naukowe z Językiem Angielskim!

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy jesteście w stanie zapewnić swoim pociechom edukację, która będzie zawsze z pozytywnymi skutkami w ich życiu? Domek Jeżozwierza – Przedszkole Artystyczno-Naukowe z Językiem Angielskim w Warszawie oferuje to wszystko.

Przedszkole jest perfekcyjnie przygotowane do dostarczenia najlepszej opieki dla naszych dzieci. Uczniowie maja dostęp do bezpiecznych, przyjaznych i naturalnych przestrzeni oraz codziennych zabaw wg autorskiego programu edukacyjnego. Wysoce ceniony program powstał, aby umożliwić dzieciom poznawanie muzyki, sztuki i unikalne procesy twórcze.

Grupę ośmiorga dzieci tworzą nauczycielka oraz nauczycielka-pedagog specjalizująca się w prowadzeniu warsztatów z zakresu wczesnego rozwoju edukacyjnego. Ten profesjonalny zespół jest elastyczny i doeskonale rozumie potrzeby i charakterystykę każdego ucznia, dzięki czemu może się przystosować do procesu uczenia. Wiemy, że igranie jest pierwszym etapem budowania ludzkiej intelektualności. Pracując całodobowo staramy się oferować atrakcyjne ćwiczenia ruchowe, osiągnięcia knetyczne oraz kreatywne warsztaty artystyczne.

Oprócz tego, co już wspominałam, Przedszkole Domex Jeżozwierza oferuje swoim uczopom kompleksowy program po angielsku dotyczacy pisania listów, recytuje poezji oraz gier językowych aby ćwiczono umysł maluczkich podopiecznych. Oprócz tego uczniowie maja również możliwość korzystania z aktywnego towarzystwa swoich rówieśników oraz opracowanie unikalnych projektów na podstawie sekwencji kontrolnych.

Proponowana przez nas forma i treść nauki staje się idealnym narzedziem do rosnacej potrzeby edukacji poprzeł aktywność. Zapraszamy Cię do wspólnego odkrywania świata i umysłu Naszych uczniów!

Domek Jeżozwierza to przedszkole artystyczno-naukowe, które oferuje dzieciom w wieku od 3 do 6 lat możliwość rozwoju zarówno intelektualnego, jak i artystycznego. To kameralna placówka, która oferuje urozmaicone zajęcia dydaktyczne i ciepłą atmosferę. Wychowankowie będą mogli rozwijać swoje zdolności i umiejętności w miłej i bezpiecznej atmosferze.

Głównym językiem, jakim posługują się nauczyciele, jest angielski, co sprawia, że przedszkole obsługuje wyłącznie dzieci mówiące po angielsku. Nauka języka angielskiego nastawiona jest na praktyczne zastosowanie i jest bardzo ważnym aspektem programu przedszkola. Dzięki temu dzieci mają szansę rozwinąć swoje zdolności w komunikacji po angielsku. Ponadto, proces uczenia się wewnątrz przedszkola jest urozmaicony poprzez prelekcje i warsztaty prowadzone przez specjalnych gości, aby dzieci mogły lepiej poznawać świat.

W Domek Jeżozwierza dzieci mają możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach edukacyjnych, takich jak matematyka, czytelnictwo, technologia i historia – ale szanse te nie ograniczają się tylko do nauki. Pracownicy pracują również nad rozbudowaniem umiejętności społecznych i emocjonalnych poprzez gry teamowe, ćwiczenia w grupie i sesje interpersonalne. Inne aktywności obejmują muzykowanie, rysunek i malowanie na prawdziwe urzekajace efekty.

Domek Jeżozwierza – Przedszkole Artystyczno-Naukowe z Językiem Angielskim, to miejsce, które oferuje nowatorskie i innowacyjne metody kształcenia dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Uczymy za pomocą zabawy, tworząc optymalne warunki dla naszych dzieci do rozwoju i nauczenia się odpowiednio do ich wieku.

Milenijnym rodzicom możemy pomóc w edukacji ich dzieci poza domem w jednym miejscu, gdzie można przez 5 dni tygodnia uczyć się i bawić bezpiecznie. Mamy specjalnie opracowany program nauki z języka angielskiego, który obejmuje zarówno naukę liter, jak i słuchania, mówienia i czytania w języku obcym. Promujemy wspaniałe możliwości jakie daje umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

Prócz tego nasze przedszkole zapewnia także szeroki zakres zajęć prowadzonych przez profesjonalnych nauczycieli – rysunek, mistrzostwa informatyczne, trening akademicki, taniec, muzykę itp.. Inspirujemy nasze dzieci do kreatywnego myślenia poprzez proste zajęcia twórcze i eksperymentowanie pod nadzorem nauczyciela. Umożliwiamy naszym maluchom rozwój umiejętności skupienia uwagi i budowanie relacji ze swoimi rówieśnikami.

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci, stosujemy odpowiedni troskliwy system obserwacji mając na uwadze dobrostan naszych milusińskich. Dlatego też nasze przedszkole jest przystosowane doskonale do potrzeb maluchów. Zatrudniamy także psychologa dziecięcego aby pomógł on rodzinom i dziecku adaptować się do nowego środowiska.

Aby zapewnić ciągłe doskonalenia usług przedszkolnych organizujemy regularnie spotkanie rodzinne oraz postaramy się wysłuchać uważnie co maja do powiedzenia rodzienei na temat programu pracy oraz organizacji samorozwoju dziecka. To idealne rozwiązanie jeśli szukacie Państwo tego rodzedja edukacji dla swoich pociech!

Related Post